Send info to your mailbox

Team Leader / Project Engineer (Kluczbork)

  • Technical

Zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesem realizacji projektów, analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej od Klientów krajowych i zagranicznych w zakresie przygotowywania konstrukcji aluminiowych (budynki wysokościowe, mieszkalne itd.),
  • Modelowanie i optymalizacja rozwiązań technicznych, projektowanie konstrukcji aluminiowych, fasad, samodzielne wprowadzanie korekt i modyfikacji,
  • Przygotowanie obliczeń wytrzymałościowych konstrukcji aluminiowych,
  • Wsparcie biur projektowych oraz pracowni architektonicznych w zakresie stosowania rozwiązań Reynaers,
  • Udział w badaniach wstępnego typu ITT (Initial Type Testing),
  • Motywowanie zespołu, dbanie o jego rozwój, dobrą atmosferę, zachęcanie do współpracy,
  • Zapewnianie terminowej realizacji zadań i prowadzonych projektów.

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra inżyniera,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, na którym wykazałeś, że potrafisz zarządzać zespołem i rozwijać go,
  • Podejście przywódcze: motywowanie i zachęcanie współpracowników i zespołu w przyjemny sposób w dynamicznym środowisku i atmosferze pracy,
  • Silne umiejętności koordynacji projektów,
  • Umiejętność elastycznego myślenia i działania, dbałość o szczegóły oraz płynna, poprawna i otwarta komunikacja,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. B2,
  • Biegła obsługa komputera: AutoCAD (2D/3D), Inventor, MS Office oraz programów obliczeniowych (RSTAB&RFEM),
  • Ugruntowana wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów,
  • Znajomość sektora aluminium, systemów fasadowych, okiennych i drzwiowych itd.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania w doświadczonym i profesjonalnym zespole,
  • Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie ciekawej rynkowo wiedzy,
  • Projekty międzynarodowe,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie wakacji dzieci, paczki świąteczne, dofinansowanie do Świąt, kultury, atrakcyjne pożyczki).

Kim jesteśmy?

Reynaers Aluminium jest wiodącym europejskim dostawcą innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do okien, drzwi, systemów przesuwnych i fasad, Jesteśmy firmą rodzinną, która ma swoją centralę w Belgii. Grupa Reynaers działa w 40 krajach, zatrudniając 2600 osób.

Od ponad 30 lat działamy na rynku polskim i z sukcesami wdrażamy nasze nowoczesne rozwiązania w budownictwie jednorodzinnym, mieszkaniowym i wysokościowym.

Komfort pracowników i troska o środowisko naturalne to dwa cele, które staramy się realizować każdego dnia. Naszymi wartościami są: #Odwaga #Troska #Pasja #Jedność

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!