Reynaers | Lietuva

Together For Better

Leiskite mums įkvėpti Jus!

Ar įsivaizduojate, koks jausmas užplūsta, kai gamta veržiasi į namus? Kai nebelieka jokių ribų tarp gyvenamosios erdvės ir gamtos, tarp biuro ir didmiesčio vaizdų už lango? Tai realybė, kurią gali sukurti „Reynaers Aluminium“ kompanija, tik leiskite mums įkvėpti Jus gyventi stilingiau!

Esame viena seniausių ir inovatyviausių aliuminio langų, durų, fasadų profilių gamintoja Europoje. Mūsų gaminiai – aukščiausios kokybės, atitinkantys griežčiausius saugumo, šiuolaikinio dizaino ir tvarumo reikalavimus. Savo gaminiams suteikiame 10 metų garantiją.

Produktai

 • Nepralaidumas vandeniui E900 (900 Pa)
 • Energinis efektyvumas Pasyvus
 • Atsparumas vėjo apkrovai C5 (2000 Pa)

Skaityti daugiau

MasterLine 8

Geriausi langai už mažiausią kainą

Reikalingi geriausi langai už mažiausią kainą? Puikus sprendimas – itin kokybiški, šilti, solidūs aliuminio langai „MasterLine 8“. Tai tvari ir unikali langų - durų sistema, kurioje dera beribės dizaino galimybės su geriausiomis savo klasėje termoizoliacinėmis savybėmis. Tokie aliuminio langai žymiai sumažina šildymo išlaidas, yra pigesni, palyginti su rinkoje esančiais analogiškais langais.

 • Nepralaidumas vandeniui E1200 (1200 Pa)
 • Energinis efektyvumas Pasyvus
 • Atsparumas vėjo apkrovai C5 (2000 Pa)

Skaityti daugiau

MasterPatio

Slankioji sistema – mūsų meistriškumo pavyzdys

Tai naujausios kartos slankiojanti sistema: dvigubai mažiau rėmų, lengvai pagaminamas fasadas. Dideli langai, besitęsiantys nuo grindų iki lubų, užtikrina tęstinumą tarp interjero ir aplinkinio kraštovaizdžio. Jie atspindi šviesą ir skaidrumą bei suteikia formą artikuliuotoms, bet erdvioms erdvėms – atviroms ir aukščiausios architektūrinės kokybės.

Pagrindiniai projektavimo rodikliai buvo gamybos paprastumas ir našumas, puikios šilumos izoliavimo ir nepralaidumo vandeniui savybės, estetiškumas, darnos siekis ir suderinamumas su sistema „MasterLine 8“.

 • Nepralaidumas vandeniui E750 (750 Pa)
 • Energinis efektyvumas Pasyvus
 • Atsparumas vėjo apkrovai C5 (2000 Pa)

Skaityti daugiau

HiFinity

Mūsų pasididžiavimas – „HiFinity“ slankioji sistema – prabangaus gyvenimo prieskonis

Dažnai žmonėms didelės įstiklintos plokštumos asocijuojasi su vėsa – tai senas stereotipas. „HiFinity“ sistema pasižymi didele šilumos izoliacija ir aukštu energijos suvartojimo efektyvumu, nes siūlo tiek dvigubo, tiek trigubo stiklo paketus. Be to, kuo daugiau stiklo – tuo šilčiau, mat stiklo paketai labiau sulaiko šilumą nei rėmai. Dėl šios priežasties „HiFinity“ sistemai buvo suteiktas šveicarų energijos taupymo kokybės ženklas „Minergie“.

 • Nepralaidumas vandeniui 9A (600 Pa)
 • Energinis efektyvumas Didelis-ypač didelis
 • Atsparumas vėjo apkrovai C4 (1600 Pa)

Skaityti daugiau

SlimLine 38

Ypač siaurų profilių langai elegantiškiems pastatams

Trokštate gėrėtis panoraminiais vaizdais? Savo moderniems namams ieškote itin siaurų, beveik nematomų langų profilių? Norite, kad jų nesimatytų, būtų paslėpti sienose? Tai patikimas ir estetiškai rafinuotas sprendimas, puikiai derantis su moderniu namų dizainu.

Sistema, kuriai būdingos puikios izoliacinės savybės, yra tobulas patvarios medžiagos, dailaus dizaino ir griežtus architektūrinius reikalavimus atitinkančių savybių derinys.

Mūsų traukiamosios durų rankenos gaminamos įvairiausių dizaino variantų, todėl nebus sunku išsirinkti tos, kuri jūsų projekto stilių atitiktų geriausiai.

Skaityti daugiau

Rankenos

„Touch“ – stilingos, solidžios ir nepavaldžios laikui
 • Nepavaldžios laikui, universalios, suteikiančios solidumo jūsų būstui
 • Jų įvairovė pritaikyta visiems varstymo tipams (langai, durys, slankiosios sistemos)
 • Dažomos daugiau nei 400-ais RAL atspalvių. Paviršius gali būti matinis, blizgus, glotnus ir tekstūrinis arba aliuminis gali būti anoduotas.

Trumpos ir ilgos, storos ir plonos, apskritos ir stačiakampės... Be to, apdailos variantų yra tiek, kiek galite įsivaizduoti. Į jas lengva įmontuoti papildomų gaminių, pavyzdžiui, mūsų gaminamą pirštų atspaudų skaitytuvą.

 • Nepralaidumas vandeniui 9A (600 Pa)
 • Energinis efektyvumas didelis-pasyvus

Skaityti daugiau

Curtain Wall 50

Fasadinė sistema – tai neribotos galimybės kurti šviesiausius

Concept Wall® 50“ yra fasadų ir stogų sistema, užtikrinanti maksimalų permatomumą. „CW 50“ gaminama kelių konstrukcijos ir stiklinimo variantų. Be to, jos įvairūs techniniai parametrai pritaikyti pagal skirtingus atsparumo ugniai ir šilumos izoliavimo lygius. Konstrukciniai variantai pritaikyti montuoti pastato išorėje arba viduje. Stiklinimo variantų gama prasideda nuo įprastinių diafragminių plokštelių ir baigiasi stiklo konstrukcijomis ir tvirtinimo prie fasado sprendiniais.

 • Nepralaidumas vandeniui E1200 (1200 Pa)
 • Energetinis efektyvumas Ypač didelis-pasyvus
 • Atsparumas vėjo apkrovai 2400 Pa

Skaityti daugiau

ElementFaçade 7

Konstrukcija ateities pastatams – dangoraižiams, pranokstanti šiandieninius lūkesčius

Šiandien pastatai projektuojami laikantis ekologiškumo, techninių, funkcinių, estetiškumo ir finansinių reikalavimų. Statybos aplinkoje jau pasiektos esamų sistemų galimybių ribos, todėl mūsų naujoji sistema „ElementFaçade 7“ pranoksta nūdienos poreikius. „Reynaers Aluminium“ grupės projektuotojų komanda, išgryninusi įvairiuose bendrovės skyriuose per daugelį metų sukauptą patirtį ir technologines žinias, sugebėjo sukurti gerai apgalvotą sistemą.

Projektai

B73

Aukštos klasės medžiagos atitinka kokybišką B73 dizaino stiklinio fasado sistemą. Galite pasakyti, kad dizaineriai pasirinko juodai baltą fasado apdailą ir didelius banguotus langų rėmus, kad sukurtų dinamišką efektą.

Skaityti daugiau

Het Kleine Krikhaar

Kai įvažiuojate į Kleine Krikhaar teritoriją (Nyderlandai), galite pamatyti pailgą, abstraktų pastatą, ir net pasitelkus vaizduotę, būtų sunku patikėti, jog anksčiau čia buvo ūkinis pastatas.

Skaityti daugiau

Apie mus

„Reynaers Aluminium“ – pirmaujanti Europoje kompanija, kurianti novatoriškus ir tvarius aliuminio sprendimus langams, vitrinoms, durims, fasadams, stumdomoms sistemoms ir žiemos sodams. Mūsų gaminiai – aukščiausios kokybės, atitinkantys griežčiausius saugumo, komforto, šiuolaikinio dizaino ir tvarumo reikalavimus.

Jau daugiau nei pusšimtį amžiaus gaminame aliuminio sistemas langų gamybos pramonei. Jų dėka sukuriama unikali įkvepianti architektūra, stebinanti modernumu ir tvarumu.

Kuriame individualius šiuolaikinius sprendimus tiek gyvenamiesiems namams, tiek komerciniams, gamybos pastatams. Esame patikimas partneris architektams, gamintojams, projektų vystytojams.

Tarptautinė kompanija „Reynaers Aluminium“ įkurta 1965 metais. Mūsų būstinė yra Duffel mieste, Belgijoje. 2020 metais kompanija pasiekė 555 milijonų metinę apyvartą.

Galime didžiuotis vienu didžiausių langų sistemų testavimo centrų Europoje, kas garantuoja itin aukštą mūsų gaminių kokybę.